Korzystając z nowoczesnego modelu Carrera Chronograph Tourbillon Nanograph zaprezentowanego w 2019 r., produkt ten jest dostępny w scenariuszu czterdziestu pięciu mm wykonanym z ultralekkiego i odpornego, dobrze wyczyszczonego ciemnego koloru PVD Grade Your Five Titanium ze stałą ramką tachymetru z włókna węglowego. Sufit wraz z przełącznikami siły można znaleźć w ciemnym kolorze PVD Level Your five Titanium.

Chroniony wypukłym, ściętym szafirowym kryształem wraz z terapią antyrefleksyjną, repliki zegarków szkieletowy przełącznik ekscytuje kolorami widma.

Aby uzyskać czysty i wyrafinowany, żywy gradient kolorów, firma TAG Heuer okazała się bardzo pomocna, mając partnera specjalizującego się w opcjach obróbki PVD z gromadzeniem próżni, wraz z jedynym na świecie dostawcą tego rodzaju najnowocześniejszej, kompletnej, dobrej warstwy. Tlenki stali są umieszczone w nieskończenie cienkich, przezroczystych warstwach komórkowych, a ich regulowane i chwilowe warianty obejmujące pełnię (kilka nanometrów) tworzą ostateczne ciągłe spektrum kolorów.
repliki
Rodowane, lazurowe tarcze chronografu pojawiają się w Three i In search of o’clock z wyrafinowanymi czarnymi, pozłacanymi palcami, podczas gdy na godzinie 6, prawdziwy wielobarwny tourbillon zwykle zajmuje główną scenę. Zastosowane indeksy wraz ze wskazówkami są zwykle rodowane, podobnie jak Super-LumiNova wokół wskazówek godzinowych i chwilowych.

Twoja ciemna jakość PVD Kilka tytanowych lazurowych scenariuszy z powrotem zawiera specjalny grawer oznaczający minimalne wydanie wraz z ujawnieniem rzeczywistego poziomu jakości stworzonego przez firmę Heuer 02T COSC chronograph tourbillon tanie repliki zegarków, który bije z regularnością 28 900 jęków na godzinę (cztery Hz) i oferuje trzymanie mocy około 80 godzin.

Wodoodporny do stu metrów lub 330 stóp, zupełnie nowy projekt jest wykonany za pomocą afroamerykańskiego paska w płaskiej naturalnej skórze aligatora, która ma plastikową wyściółkę, wykończoną piaskowaną tytanową składaną formą Rank Two z podwójną podstawową kontrolą bezpieczeństwa kluczyki i zabezpieczenie TAG Heuer.

Recommended Posts